Наші номери

Послуги

Харчування

Вам не потрібно думати про приготування їжі, якщо ви зупинилися у нас. Завжди свіжа і по-домашньому смачна їжа в нашій їдальні припаде до смаку кожному.

Безкоштовні шезлонги

Ми не беремо гроші за додаткові послуги. Кожен гість може користуватися шезлонгами на нашому приватному пляжі абсолютно безкоштовно.

Дитячий майданчик

Якщо ви плануєте поїздку з дітьми, то для них у нас є безкоштовний дитячий майданчик, який підійде для дітей будь-якого віку.

Магазин

Неподалік від корпусів бази, розташований продовольчий магазин, де ви можете придбати потрібні товари за доступною ціною.

Враження від відпочинку

Що може бути приємніше відпустки? Тільки відпустку на морському узбережжі! Зелені насадження, спів птахів, подих вітру і морське повітря - ось, що залишиться в пам'яті після відпочинку. Як приємно провести літні гроші в оточенні природи! Вийти на берег вранці та помилуватися морем, зануритися в теплу воду, поніжитися на гарячому піску. А як прекрасні літні вечори! Насолодитися променадом можна прогулюючись по квітучим алеях або берегової лінії. Поринути на пару тижнів таку атмосферу - і ось, ви вже стали зовсім іншою людиною! Якщо ви мрієте про такий відпочинок, тоді база відпочинку «Червона гвоздика» - те, що потрібно. Ми гарантуємо відмінний відпочинок і море яскравих спогадів.

Фотогалерея